KKG #1 Kronicastowy Kącik Giereczkowy

Jak wiadomo, nie można żyć tylko samą nostalgią. Wiadomo, czasy minione wspomina się wspaniale. Wyidealizowany obraz z dawnych lat pielęgnujemy głęboko w naszych serduszkach. I kochamy o tym rozprawiać, przywoływać tę pozbawioną wad przeszłość w której żyliśmy, albo bardzo mocno chcielibyśmy w niej żyć, ale nie było nam dane.

Ale żyjemy tu i teraz. Nie możemy odcinać się od teraźniejszości. Dlatego My, jako do tej pory podcast głównie wspominkowy, wychodzimy do Was z nową inicjatywą. Kronicastowy Kącik będzie miejscem, w którym będziemy omawiać nowe tytuły – giereczki, filmy, książki czy komiksy. Każde dzieło popkultury wydane niedawno będzie mogło znaleźć tutaj swoje miejsce.

W pierwszym odcinku Kronicastowego Kącika Giereczkowego (KKG) chcemy wam przedstawić Age of Wonders: Planetfall. Grę, o której się naszym zdaniem zbyt mało mówiło w dniu jej premiery. Zapraszamy do przesłuchania tego, co mamy o tej grze do powiedzenia. Usłyszycie także kilka słów o becie GOG Galaxy 2.0 oraz o pierwszych wrażeniach z Ghost Recon Breakpoint.

YouTube:

Tagged